ליאת לזר

יועצת עסקית לארגונים בצמיחה

בלוג

יעוץ עסקי לארגונים בצמיחה

כשחזון פוגש מציאות: הרצאה כובשת של צמרת פירסט

הרצאה שנייה שלה כבר להיום והשעה רק 12. בבוקר היתה בבזק בינלאומי ובצהריים בעיריית תל אביב.
אנקדוטה קטנה שאני חייבת לשתף: בגלל הלו"ז הצפוף שלה היום (שתי הרצאות, אחת אחרי השנייה), צמרת הגיעה אתמול לבדוק את האולם, האביזרים, החיבור. מקצוענות. גם כשכל הלו"ז שלה מלא בהרצאות היא מתייחסת להרצאה הזאת כאחת ויחידה. בודקת, מוודאה שהכל יצא כשורה, שיהיה הכי מקצועי.
צמרת פירסט, מייסדת PrePex – אחת המרצות המבוקשות היום.

איך הכרנו?

לפני 3 חודשים תמונה שלה קישטה את שלטי החוצות ברחבי עיר מגורי, כחלק מהזמנה להרצאה בשישי בבוקר של נשים מעוררות השראה. לא יכולתי להגיע להרצאה אבל משהו בתמונה האיר וידעתי שאני רוצה לפגוש אותה. פניתי והיא נענתה לבקשתי ואכן נפגשנו (כעצמאית למדתי לשים בצד את ה"לא נעים". פשוט פניתי והיא נענתה לפגוש אותי ולפנות לי זמן בלו"ז הצפוף שלה. באתי לראות הרצאה שלה כי שמעתי מלא דברים טובים. למרות שקשה לה להכניס אורחים להרצאות פרטיות, חיכיתי ובסוף מצאנו את הזמן.

צמרת מספרת בהרצאה על הקשיים בהקמה של חברה, שיש לה חזון מדהים: להציל מיליונים באפריקה. אין סוף למחסומים שהיא נתקלה בהם, גם כשכל גוף שמעורב במיזם תומך, נלהב ומבין את החשיבות של העניין, הכל מסובך.
הסיפור של צמרת מלא ברגעי אופטימיות ותעוזה וגם בטלטלות, שינויי תוכניות בלי הרף, בתובנות והיכולת להגיד "טעיתי".
יצאתי מההרצאה עם כוחות. רציתי להישאר לשמוע מה אנשים אומרים לה, והייתי עדה לרבים שחשוב היה להם להישאר ולהגיד לה כמה כח היא נתנה להם.

 בדרך כלל אני לא נוהגת לפרסם הרצאות בהן אני נוכחת, אבל את זאת של צמרת פירסט כן, משתי סיבות:

  1. סיפורים כמו של צמרת נותנים לי הרבה כוח במסע האישי שלי לבניית עסק עצמאי, מקצועי, מרוויח ומביא ערך. להעז, להאמין בעצמי ובערך שאני מביאה. שגם הכישלון הוא עוד אבן בדרך להצלחה והגשמה.
  2. אני רואה הרבה אנשי משאבי אנוש שמחפשים בכל מיני פורומים הרצאה מעולה להביא למנהלים ועובדים. זאת הרצאה יוצאת דופן בכך שהיא מתאימה לכל רמה, מעובדים זוטרים ועד הנהלות בכירות. היא מעוררת השראה ומעודדת אקטיביות ויוזמה בתוך ארגון (יזמות פנים ארגונית). אחריה אפשר לעשות פגישות בפורומים קטנים ולמפות את אתגרי הארגון וההתמודדות איתם.

מכירים עוד הרצאות כאלה? שתפו אותי

דילוג לתוכן