ליאת לזר

יועצת עסקית לארגונים בצמיחה

ליווי בתהליך חיפוש עבודה והכנה לראיונות לבכירים

מפגשי הכנה לתהליכי מיון ולראיונות לתפקידי ניהול בכירים

כשאתה מחפש את התפקיד הבא או אם כבר התחלת תהליך מיון לתפקיד נחשק, אתה בטח מתלבט, מתוח ונמצא בתחושת חוסר וודאות.
מה הצד השני חושב? איך אני נראה ביחס למתמודדים אחרים? איזה שאלות יישאלו אותי בראיון? מה נכון להגיד ומה עדיף לא להגיד?
תהליכי מיון וראיונות לתפקידים בכירים מצריכים מיומנות, דיוק, ידע והבנה מקצועית בעולם משאבי האנוש וההשמה.
תהליכי מיון הם הדדיים וזוהי הזדמנות מצוינת לבחון את ההתאמה של מקום העבודה לשאיפות ולרצונות שלך כמועמד.
כמי שהובילה תהליכי מיון כאלה בחברות בינלאומיות גדולות ובסטארטאפים וראיינה מאות מועמדים לתפקידים בכירים, אני מציעה לכל מועמד לתפקיד ניהולי בכיר, להיערך ולהגיע מוכן לתהליך.
עם הכנה מתאימה תגיע בטוח בעצמך, נינוח ועם המסרים הנכונים, כך שתוכל להיות במיטבך, להגדיל את הסיכויים שלך לקבל את התפקיד וגם לבחון האם התפקיד ומקום העבודה נכונים עבורך.
במסגרת ההכנה, נעבוד על העצמת החוזקות והיכולות שלך כמתמודד, ראיון בעברית/אנגלית, הצגה עצמית מתאימה, שפת גוף ועוד.
בנוסף, ניערך לתהליכי המיון- מבחני מיון, פאנל, מצגת או כל משימה אחרת שאיתה תצטרך להתמודד.
כשאתה נערך למצגת חשובה אתה מקדיש זמן ותשומת לב כדי להיות במיטבך. כשאתה בתהליך מיון לתפקיד שיכול לסלול את הדרך שלך בקריירה, אני מזמינה אותך לקבוע איתי פגישה.

לאיזה סוג תפקידים מתאים הייעוץ?

מפגשי ההכנה לראיונות ולתהליכי מיון, מתאימים למועמדים לתפקידי ניהול בכירים , כמו למשל סמנכ"לים, מנכ"לים ומנהלים איזוריים בחברות רב לאומיות.
בסטארטאפים ובחברות הייטק, בהן יש מבנה פחות היררכי, ההכנה יכולה להתאים לכל תפקיד בעל השפעה בארגון.

כבר עברתי בעבר תהליכי מיון, האם ההכנה תוכל לתרום לי ואיך?

ההכנה לראיונות ולתהליכי מיון יכולה להכין אותך לתקופה של חיפוש עבודה ולראיונות באופן כללי או "להיתפר" בהתאמה לתהליך מיון ספציפי .
גם אם עברת בעבר תהליכים מהסוג הזה, יש מגוון רחב מאוד של תהליכי מיון כמו גם הבדלים בין ראיון אחד לאחר ובין חברה אחת לאחרת.
הניסיון המקצועי שלי מאפשר לי להכין אותך למגוון רחב של תהליכי מיון ולקשת רחבה של ארגונים ותפקידים, כך שתגיע לתהליך מוכן, בטוח בעצמך ומדוייק במסרים שלך.

באיזה שלב בתהליך המיון כדאי להתחיל את הייעוץ?

ניתן להתחיל את הייעוץ בשלב חיפוש העבודה ובמקרה הזה אכין אותך לתהליך החיפוש, נעבור על קורות החיים ונתאים אותם לתפקיד הרצוי, נעבוד על הצגה עצמית ונתכונן לראיונות עבודה בעברית או באנגלית.
הייעוץ מתאים גם למועמד לתפקיד שזומן לתהליך מיון והוא רוצה להיערך לתהליך ולהגיע מוכן או למועמד שהתקדם בתהליך מיון והגיע לשלבי מיון סופיים בהם נדרשת רמת תחכום והיערכות גבוהות יותר.

אולי יעניין אותך

ייעוץ וליווי למנהלים

פגישות אישיות עם מנהלים בדרגים השונים, בהן נתמקד בהעצמת האנשים בארגון כמנוף להשגת המטרות העסקיות. נעבוד יחד על האתגרים הניהוליים והמקצועיים של המנהל.

קרא עוד »

סיפור ההצלחה של iTalent ו-Scaling Up

חברת iTalent היתה הלקוח הראשון שלי שבחר ליישם את המתודולוגיה של Scaling Up וגייס את כל הארגון לתהליך של מחוייבות ועבודת צוות, שהובילה לתוצאות שיא ולקפיצת מדרגה בכל הפרמטרים העסקיים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן