ליאת לזר

יועצת עסקית לארגונים בצמיחה

בלוג

יעוץ עסקי לארגונים בצמיחה

פרויקט Jolt Nights ואני

ל-Jolt נחשפתי לפני כשלושה חודשים דרך פודקאסט של ליאור פרנקל שראיין את רועי דויטש, אחד מהמייסדים. נדלקתי משתי סיבות: מהאישיות של רועי וממה ש-Jolt מציעים. חשבתי שיהיה מעניין לראיין אותו לבלוג שלי כי זה סופר רלוונטי לנו, אנשי משאבי אנוש שמחפשים להביא את החדשנות לארגון ולפתח את הכישרונות בארגון.

אז מה עושים ב-Jolt? פשוט מאד, מיישמים את מה שהמחקרים אומרים לנו, ששימור דור ה-Y בארגון יהיה דרך הפיתוח האישי שלהם. זה מה שהכי מעניין את הדור הזה. הם מחברים בין מרצים שבדרך כלל לא מופיעים בכנסים, אבל הם תותחים ובעלי ידע יחודי – ובין חברות שמחפשות את אותו הדבר. מדליק! דרך מעולה לשמר את העובדים שלנו.

ועכשיו נעבור לסיבה שאני כותבת את הפוסט הזה:

אי אפשר ללמוד את העתיד בבת אחת.

העולם עובר שינויים מדהימים בקצב מסחרר, בהובלת עמק הסיליקון וחברות חדשניות בכל העולם. תחום משאבי האנוש לא פטור מהשינויים האלה; אם אנחנו לא מכירים אותם, שותים אותם ישירות מהברז, לומדים עליהם בזמן – זה אומר רק דבר אחד: שהרכבת ממשיכה בלעדינו.

עכשיו יש התחלה של פיתרון. דרך חדשנית ללמוד בקבוצות קטנות ישירות מהמומחים הכי גדולים בעולם.
אני גאה ומתרגשת לפתוח קבוצת לימוד ראשונה ל-12 אנשי משאבי אנוש נבחרים במסגרת פרויקט Jolt Nights.
הקבוצה תתכנס כל יום רביעי בשעה 19:00 למפגש אינטימי עם מומחי ה-HR המובילים בעולם, בשיחת וידאו חיה עם הקבוצה, שלאחריה דיון מקצועי.

בין המרצים: נלמד על מהפיכת ה-Agile Talent ישירות מג׳ון יונגר שטבע את המונח וכתב יחד עם פרופ׳ David Ulrich את הספר ״HR From the Outside In״. נלמד גם על המגמות האחרונות ביצירת תרבות ארגונית, הקשר בין גיוס עובדים לרווחיות, איך לנהל צוותים מרוחקים – והכל בשיחות אינטימיות עם תותחים בינלאומיים שעובדים עם החברות הגדולות בעמק הסיליקון ובארה״ב כמו גוגל, פייסבוק, אפל ואחרות. אחרי כל הרצאה כזו (שיתקיימו באנגלית) נקיים דיון מקצועי בעברית ונלמד אחד מהשני.

לצערי יש רק 12 מקומות והם אוזלים במהרה. לפני שפותחים את ההרשמה לציבור הרחב – אני שמחה לחלוק איתכם סיסמה להרשמה מוקדמת. העלות סמלית (350 ש״ח בחודש כולל מע"מ) והמקומות צפויים לאזול במהרה.

https://www.jolt.us/nights

מעוניינים בסיסמה? הגיבו לפוסט או שלחו לי הודעה.
מכירים מישהו או מישהי שירצו את ההזדמנות הזו? שלחו להם את הקישור לבלוג.

תגובה אחת

  1. רוני קורן

    10 בדצמבר 2017 ב 13:23

    היי ליאת,
    האם נפתחת קבוצה חדשה בקרוב?
    אשמח לקחת חלק.

Comments are closed.

דילוג לתוכן