ליאת לזר

יועצת עסקית לארגונים בצמיחה

פודקאסט # 7 עם ונסה סיימן, מומחית לניהול תהליכי משא ומתן.

מסכימים איתי שחלקינו ממש גרועים בלבקש העלאת שכר, או לעמוד על התנאים שלנו כשאנחנו מועמדים לתפקיד בחברה אחרת, או כשאנחנו צריכים לשכנע את המנכל למה צריך XXX?

משא ומתן הוא לא הצד החזק שלי, לרוב אני מוותרת או מגיעה לא מוכנה מה שמטה את התוצאה לכיוון הצד השני. לכן אני מתייעצת עם ונסה, שהיא מומחית לניהול תהליכי משא ומתן מרצה בכירה ומנהלת פיתוח תכנים בתחום. 
עו"ד בהשכלתה, בוגרת לימודי משפטים במכללה למנהל, בוגרת בהצטיינות תואר שני בלימודי דיפלומטיה וביטחון באוניברסיטת תל אביב, בוגרת התוכנית לפסיכולוגיה ניהולית ומנהל עסקים במכללה למנהל ובוגרת תוכניות הבכירים (Program on Negotiation), בבית הספר למשפטים, הארוורד. בעלת ניסיון בליווי תהליכי משא ומתן עסקיים בארץ ובחו"ל. מרצה במגזר הפרטי, הציבורי ובאקדמיה מרצה בתוכנית המוסמך למדניות ציבורית, האוניברסיטה העברית, בפקולטה למדעי ההתנהגות במכללה למנהל ומרצה אורחת בתוכנית בכירים ב -IDC, המרכז הבינתחומי הרצליה ובתוכנית הבינלאומית ליישוב סכסוכים, בר אילן. 

ונסה ואני דיברנו על הדברים הבאים, שהם חלק מהיום יום שלנו:

  • איך לנהל משא ומתן מול משקיעים
  • מה חשוב לנו לעשות כדי שנצליח להעביר החלטה מול המנכ״ל/ הנהלה. לדוגמה: בקשה לרכישת מערכת לניהול משאבי אנוש. בהרבה חברות קטנות קל לנפנף אותנו אבל זה סופר חשוב להכניס מערכת כזו מהתחלה.
  • איך אנחנו מבקשים שינוי בתנאים
  • איך עושים משא ומתן בתנאים מול מועמדים.

המייל של ונסה – vanessa@seyman.co.il

האתר – https://www.facebook.com/vanessaseymanconsulting/?ref=aymt_homepage_panel

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן